Ogłoszenia parafialne

12 niedziela zwykła

23 czerwca 2024 r.

 1. Dziś w niedzielę przypada Dzień Ojca pamiętajmy o naszych Ojcach w modlitwie.

 2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30.

 3. W poniedziałek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

 4. W poniedziałek o godz. 19.00 2 spotkanie dla nowych kandydatów do bierzmowania z klasy 1 szkoły średniej.

 5. We wtorek Msza św. zbiorowa ku czci św. Antoniego z Padwy o godz. 930. Nabożeństwo do św. Antoniego po Mszy św. porannej.

 6. W czwartek w naszej diecezji toruńskiej uroczystość NMP Nieustającej Pomocy, głównej patronki diecezji.

 7. W piątek od godz. 15.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, oraz okazja do spowiedzi świętej.

 8. W sobotę uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

 9. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy naszym klasztorze organizuje wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 14 lipca br. Szczegóły w gablocie.

 10. 23, 30 czerwca i 7 lipca we wszystkich Rypińskich Kościołach odbędą się koncerty w ramach Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej – Trzy Kościoły. Zapraszamy na koncerty. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach.

 11. Zapraszamy do udziału w 42. Franciszkańskiej Pieszej Pielgrzymce z Brodnicy na Jasną Górę od 3 do 12 sierpnia. Zapisy 2. sierpnia w naszym klasztorze.

 12. Od 19-28 września br. organizowana jest przez FZŚ i Asystenta wspólnoty o. Norberta pielgrzymka autokarowa do Włoch „Śladami św. Franciszka”. W programie jest zwiedzanie takich miast jak: Padwa, Asyż, San Giovanni Rotondo, Loretto i inne miejsca. Szczegółowe informacje na plakacie i u o. Norberta.

 13. Biuro turystyczne SUNNY-TRAVEL W Brodnicy organizuje wycieczkę promem do Krajów Nadbatyckich. Trasa: Tallin-Sztokholm-Helsinki-Ryga. Termin: 19-24 sierpnia 2024r. Szczegóły na plakacie.

 14. Zachęcamy do czytania tygodnika katolickiego „Niedziela”.

Wszystkim naszym Parafianom, Dobrodziejom, Sympatykom oraz Gościom

życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.