Ogłoszenia parafialne

XIII Niedziela Zwykła
26 czerwca – 2 lipca  2016
Do czwartku zapraszamy na godz. 17.30 na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiaj o godz. 14.30 rozpocznie się spotkanie franciszkańskiego Zakonu Świeckich, a o godz. 16.00 dodatkowa Msza św.
We wtorek Msze św. za wstawiennictwem św. Antoniego o godz. 9.30 i 18.00.
W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
– w poniedziałek –  Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, głównej patronki Diecezji Toruńskiej,
– we wtorek wspomnienie Św. Ireneusza – biskupa i męczennika,
– w środę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Z tej okazji polecamy pamięci modlitewnej Papieża Franciszka. Przypominamy, że osoby posługujące się dewocjonaliami poświęconymi, przez papieża lub biskupa mogą w tym dniu uzyskać odpust zupełny.
W I piątek miesiąca od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, a od godz. 15.00 – 18.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i okazja do  sakramentu Pokuty. O godz. 16.45 Msza św. z okazji I piątku miesiąca.
W  sobotę o godz. 7.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu  nabożeństwo pierwszo sobotnie i różaniec i Msza św. w intencji Żywego Różańca.
Brodnicki Dom Kultury zaprasza dzisiaj o godz. 17.00 na Brodnicki Rynek na koncert zespołu ludowego pieśni i tańca Ziemia Bydgoska.
Do wieczności odeszła Ś.P.:
– Helena Cieślak z ul. Wiejskiej
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
Zachęcamy do kupowania i czytania katolickiego tygodnika „Niedziela”.
Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobrodziejom życzymy wielu łask Bożych oraz wstawiennictw św. Antoniego z Padwy – patrona Naszego Miasta i Naszego Sanktuarium.

    Możliwość komentowania jest wyłączona.

    Strona 1 z 11