Ogłoszenia parafialne

XIII Niedziela Zwykła
28 czerwca – 5 lipca 2015
Do wtorku zapraszamy na godz. 17.30 na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiaj o godz. 14.30 rozpocznie się spotkanie franciszkańskiego Zakonu Świeckich, a o godz. 16.00 dodatkowa Msza św.
We wtorek Msze św. za wstawiennictwem św. Antoniego o godz. 9.30 i 18.00.
W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
– w poniedziałek – Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Z tej okazji polecamy pamięci modlitewnej Papieża Franciszka. Przypominamy, że osoby posługujące się dewocjonaliami poświęconymi, przez papieża lub biskupa mogą dzisiaj uzyskać odpust zupełny,
– w piątek – Święto Św. Tomasza – Apostoła.
W środę o godz. 18.00 Msza św. zborowa za zmarłych
W I czwartek miesiąca o godz. 6.30 Msza św. o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne i za ministrantów i ich rodziny również w czwartek o godz. 16.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Naszych Rodzin. Po Mszy świętej zapraszamy na spotkanie rekreacyjne w ogrodzie klasztornym wszystkie grupy duszpasterskie działające przy klasztorze.
W I piątek miesiąca od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną, a od godz. 15.00 – 18.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i okazja do sakramentu Pokuty. O godz. 16.45 Msza św. z okazji I piątku miesiąca.
W sobotę o godz. 7.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu nabożeństwo pierwszo sobotnie i różaniec i Msza św. w intencji Żywego Różańca.
Do wieczności odeszła Ś.P.:
– Teresa Laskowska z ul. Karbowskiej,
– Anna Malinowska z ul. Wojska Polskiego.
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
Zachęcamy do kupowania i czytania katolickiego tygodnika „Niedziela”.
Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobrodziejom życzymy wielu łask Bożych oraz wstawiennictw św. Antoniego z Padwy – patrona naszego Sanktuarium.

    Możliwość komentowania jest wyłączona.    Strona 1 z 11