Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Zwykła
7 – 14 lutego 2016

 

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać.
 We wtorek Msze św. za wstawiennictwem św. Antoniego , o godz. 9.30 i 18.00.
W środę rozpoczynamy Wielki Post. Zapraszamy na Msze Św. o godz. 6.30, 8.30, 9.30, 16.00 i 18.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Od środy do niedzieli będą trwały rekolekcje wielkopostne, dlatego zapraszamy na Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o godz. 8.30 i 18.00. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św.
W czwartek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, jest to Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy chorych na godz. 9.30 na Mszę św. z Namaszczeniem Chorych i specjalnym błogosławieństwem.
W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową: dzieci i młodzieży o godz. 16.30, a dorosłych o godz. 17.30. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia i do godz. 18.00 okazja do  sakramentu Pokuty.
Przypominamy, że zgodnie z zaleceniem Synodu Diecezji Toruńskiej obowiązują kartki do Spowiedzi Wielkanocnej. Można odebrać w kancelarii parafialnej.
W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na godz. 17.15 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W czasie Gorzkich Żali będą zbierane ofiary ba kwiaty do Grobu Bożego.
W przyszłą niedzielę w  farze o godz. 17.00 rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.
W przyszłą sobotę i niedzielę w ramach przygotowań do 25-lecia powstania naszej prowincji zakonnej będziemy przeżywać nawiedzenie relikwii Krzyża Świętego. Msze św. będą kończyły się błogosławieństwem relikwiami i będzie można je osobiście uczcić.
Ze względu na remont w najbliższym czasie ubikacja będzie nieczynna.
Zachęcamy do czytania prasy katolickiej „Niedziela”.
Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobrodziejom życzymy wielu łask Bożych oraz wstawiennictw św. Antoniego z Padwy – patrona naszego miasta i naszego Sanktuarium.

    Możliwość komentowania jest wyłączona.    Strona 1 z 11