Ogłoszenia parafialne

XXV Niedziela Zwykła
18 – 25 września 2016 r.
Tak jak ogłaszaliśmy w ubiegłą niedzielę, dzisiaj po Mszach św. przed kościołem zbiórka ofiar na poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi we Włoszech.
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników, sympatyków i dobroczyńców naszej pielgrzymki na spotkanie podsumowujące tegoroczną pielgrzymkę. Spotkanie to odbędzie się w sobotę, 24. września w naszym klasztorze. Początek o godz. 16.00.
W przyszłą niedzielę Kościół Domowy zaprasza do parafii Jezusa Miłosiernego w Brodnicy na Mszę św. o godz. 15.30. Szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału wszystkie małżeństwa, które chciałyby bliżej zapoznać się z działalnością Kościoła Domowego i umacniać swoje małżeństwo.
Jutro w poniedziałek rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00 pierwsze spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców. Obowiązkowo obecny powinien być przynajmniej jeden z rodziców.
Zapraszamy we wtorek do naszego sanktuarium św. Antoniego z Padwy, patrona naszego Miasta na nabożeństwo o godz. 17.30, a także na Msze św. o godz. 9.30 i 18.00 ku Jego czci.
W najbliższą środę zapraszamy na wieczorną Mszę św. wszystkich przedstawicieli grup działających przy naszej parafii. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.
W najbliższy czwartek, a nie w środę, rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00 pierwsze spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w 2017 roku. Bardzo prosimy, aby na tym pierwszym spotkaniu obowiązkowo był obecny przynajmniej jeden z rodziców. Liczymy przy tej okazji na odpowiedzialność i dojrzałość gimnazjalnej młodzieży oraz ich rodziców.
W piątek od godz. 15.00 – 18.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do sakramentu pokuty i pojednania.
Zapraszamy młodzież do uczestnictwa w spotkaniach Franciszkańskiego Ruchu Apostolskiego. Spotkania dla młodzieży rozpoczynają się w każdy piątek po Mszy św. wieczornej nieszporami w kaplicy
św. Maksymiliana.
Informujemy, że w październiku każdego dnia o godz. 17. 30 będzie odmawiany różaniec dla dorosłych. Oprócz tego od poniedziałku do piątku o godz. 16. 30 będzie odmawiany różaniec typowo dla dzieci.
Na pierwszy różaniec z udziałem dzieci, który rozpoczniemy dnia 3 października tj. w poniedziałek o godz. 16.30 serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych wraz z ich rodzicami.
W nowym roku szkolnym prezesem ministrantów został wybrany przez kolegów ministrantów Bartłomiej Kozikowski. Zapraszamy do grona ministranckiego chłopców, którzy chcieliby wraz z innymi kolegami służyć przy Chrystusowym ołtarzu.
Zachęcamy do czytania tygodnika katolickiego „Niedziela”. Przed kościołem można także nabyć
w cenie 4 zł., franciszkański kalendarz misyjny na nowy 2017 rok. Dochód ze sprzedaży tego kalendarza jest przeznaczony na wsparcie dla naszych franciszkańskich misjonarzy.
Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobrodziejom życzymy wielu łask Bożych oraz wstawiennictw św. Antoniego z Padwy – patrona naszego Miasta i Sanktuarium.

    Możliwość komentowania jest wyłączona.

    Strona 1 z 11