Ogłoszenia parafialne

VII Niedziela Wielkanocna
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
17 – 24 maja 2015

 

Wczoraj trzydzieści czworo dzieci po raz pierwszy przystąpiły do komunii św., dlatego zapraszamy Je i ich rodziny do uczestnictwa w Białym Tygodniu.
Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, przeżywamy maryjny miesiąc maj, zapraszamy nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17.30.
W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
– w poniedziałek – wspomnienie Św. Feliksa z Cantalice, zakonnika,
– w sobotę Święto Poświęcenia Bazyliki Św. Franciszka w Asyżu.
We wtorek Msze św. za wstawiennictwem św. Antoniego o godz. 9.30 i 18.00. Również we wtorek szósty dzień nowenny przed uroczystością naszego Patrona, którą odprawiamy o godz. 17.30 wraz z procesją Eucharystyczną. Również we wtorek o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania
W piątek od godz. 15.00 – 18.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do skorzystania z sakramentu Pokuty.
W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha św. Również w przyszłą niedzielę Słowo Boże wygłosi neoprezbiter o. Ryszard. Po Mszach św. o. Ryszard będzie nam udzielać błogosławieństwa prymicyjnego. Zapraszamy na Mszę św. prymicyjaną o godz. 12.30.
Zachęcamy do kupowania i czytania katolickiego tygodnika „Niedziela”.
Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobrodziejom życzymy wielu łask Bożych oraz wstawiennictw św. Antoniego z Padwy – patrona naszego Sanktuarium.

    Możliwość komentowania jest wyłączona.    Strona 1 z 11