Ogłoszenia parafialne

Wielkanoc
7 – 12 kwietnia 2015
Przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, Dobrodziejom, Gościom i Sympatykom za wspólne przeżywanie tajemnicy Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Dziękujemy za liczny udział w Triduum Paschalnym, kwiaty do Bożego Grobu, pomoc przy sprzątaniu kościoła i klasztoru oraz budowie ciemnicy i Grobu Pańskiego.
W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy na Msze św. tak jak w każdą niedzielę.
We Wtorek zapraszamy na Msze św. za wstawiennictwem św. Antoniego o godz. 9.30 i 18.00, a o godz. 17.30.
W czwartek o godz. 16.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Naszych rodzin.
W piątek od godz. 15.00 – 18.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do skorzystania z sakramentu Pokuty. Ze względu na oktawę Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
W sobotę o godz. 10.00 próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, w czasie której razem z braćmi klerykami Naszego Wyższego Seminarium Duchownego będziemy modlić się o nowe powołania do naszego zakonu. dlatego przed będzie zbiórka ofiar przeznaczonych na potrzeby naszego seminarium.
Znaleziono bransoletkę z wygrawerowaną grupą krwi, którą można odebrać w klasztorze.
Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobrodziejom życzymy wielu łask Bożych oraz wstawiennictw św. Antoniego z Padwy – patrona naszego Sanktuarium.

    Możliwość komentowania jest wyłączona.    Strona 1 z 11