Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Wielkiego Postu
1 – 8 marca 2015
Przeżywamy Wielki Post, który jest czasem naszego przygotowania do się do Świąt Wielkanocnych, zapraszamy na godz. 17.15 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W czasie Gorzkich Żali będą zbierane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na misje „Ad Gentes”.
W Naszym kościele o godz. 15.00 jest kurs przedmałżeński, dlatego zachęcamy do wzięcia w nim tych którzy w najbliższym czasie chcą zawrzeć sakramentalny związek małżeński.
We wtorek Msze św. za wstawiennictwem św. Antoniego , o godz. 9.30 i 18.00.
W środę o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Naszych rodzin, a o godz. 18.00 na Mszę św. o nowe powołania zakonne, kapłańskie, misyjne za ministrantów i ich rodziny
W I piątek miesiąca od godz. 9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży i następnie Msza św. pierwszo-piątkowa , o godz. 17.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do skorzystania z sakramentu Pokuty.
W sobotę o godz. 7.45 wystawienie Najświętszego Sakramentu nabożeństwo pierwszo sobotnie i różaniec i Msza św. w intencji Żywego Różańca.
Przypominamy, że zgodnie z zaleceniem Kurii Biskupiej obowiązują kartki do Spowiedzi Wielkanocnej. Można odebrać w kancelarii parafialnej.
W kancelarii parafialnej można nabyć na stół wielkanocny Paschaliki symbolizujące Chrystusa Zmartwychwstałego.
Do wieczności odeszli:
- Ś.P. Halina Kotowska z ul. Kolejowej,
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….
 Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobrodziejom życzymy wielu łask Bożych oraz wstawiennictw św. Antoniego z Padwy – patrona naszego Sanktuarium.

    Możliwość komentowania jest wyłączona.    Strona 1 z 11