Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Wielkanocna
24 kwietnia- 1 maja 2016
Odpowiadając na prośbę Ojca Świętego Franciszka dzisiaj przed kościołem jest zbiórka ofiar przeznaczonych na pomoc humanitarną dla mieszkańców Ukrainy.
Również dzisiaj rozpocznie się o godz. 14.30 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świecki i będzie dodatkowa Msza św. o godz. 16.00.
W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
– w poniedziałek – Św. Marka, Ewangelisty,
– w piątek – Św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy, Doktora Kościoła, patronki Europy.
We wtorek Msze św. za wstawiennictwem św. Antoniego o godz. 9.30 i 18.00.
Przeżywamy  Nowennę przed uroczystością naszego Patrona, którą odprawiamy o godz. 17.30 wraz z procesją Eucharystyczną.
W piątek o godz. 15.00. wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i okazja do skorzystania z sakramentu Pokuty.
W  przyszłą niedzielę rozpoczynamy maryjny miesiąc maj. Zapraszamy nabożeństwa majowe które będą o godz. 17.30.
Przewiduje się, że do Brodnicy na Światowe Dni Młodzieży przyjedzie około 150 osób, które mają być zakwaterowane w rodzinach, dlatego zwracamy się do wszystkich chętnych dobrej woli i ich przyjęcie pod swój dach rodzinny. Chętni do przyjęcia młodzieży mogą się zgłaszać w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
21 maja br. Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie będzie obchodziło 70-lecie swego istnienia połączone ze Zjazdem Absolwentów. Więcej informacji jest w gablocie ogłoszeń.
Składamy serdeczne Bóg Zapłać, dobroczyńcy, który ufundował do naszego kościoła ekran ledowy do wyświetlania tekstów pieśń.
Zachęcamy do kupowania i czytania katolickiego tygodnika „Niedziela”.
Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobrodziejom życzymy wielu łask Bożych oraz wstawiennictw św. Antoniego z Padwy – patrona naszego Sanktuarium.

    Możliwość komentowania jest wyłączona.

    Strona 1 z 11